Klub Formula sponsorem turnieju koszykówki kadetów Klimon Cup 2010 Katowice 

Sport to dla nas coś więcej, niż tylko sala do ćwiczeń, to nasza pasja. Fitness już dawno wyszedł ze społecznej niszy, obejmując swoim zasięgiem coraz więcej różnych dyscyplin. Trening siłowy to doskonała dyscyplina sama w sobie, jednak jego rola nie ogranicza się wyłącznie do budowania mięśni, zwiększania siły i redukcji tkanki tłuszczowej. Już dawno najlepsi trenerzy dostrzegli, jak skutecznym jest uzupełnieniem treningów w innych dyscyplinach i grach sportowych. 


My również wychodzimy z nowymi ideami, chcąc włączyć się w aktywne kształtowanie ducha sportu na śląsku. Jednym z pierwszych kroków jest sponsorowanie drużyny koszykarzy – juniorów, grających w drużynie AZS Katowice I. 


W weekend 17-19 września odbył się VII Turniej Koszykówki Klimon Cup, podczas którego zmierzyli się zawodnicy z rocznika 95/96. Nie mogło tam również zabraknąć młodych zawodników, trenujących w naszym klubie Formula w Piekarach Śląskich. Choć to dopiero początek sezonu, mogliśmy obserwować piękne widowisko amatorskiej koszykówki. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się naszą własną, tytularną drużyną!

 

alt

Zawodnicy naszego klubu przed pierwszym meczem. Po prawej trener juniorów Jarosław Jakubiec.

alt   alt  alt

alt